الکترود استیل

الکترود استیل

الکترود استیل

توضیحات در مورد الکترود استیل:

download 1 - الکترود استیل

الکترود استیل الکترودی هست که از مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی برخوردار است .

از این الکترود در مصارفی ماننده تولید دیگهای بخار و مخزن های شیر استفاده میشود .این نوع الکترود دارای شاخه های فراوانی میباشد .

شرکت تکنوجوش نماینده ایساب در ایران مفتخر میباشد .

  • به صورت کلی و جزئی پخش این آلیاژ الکترود را بر عهده دارد.که در ادامه چند برند از این محصول ارزشمند معرف حضورتان میگردد.
  1. الکنرود استیل برند هیوندای
  2. الکترود استیل برند ایساب
  3. الکترود استیل برند جکا
  4. الکترود استیل برند بهلر

 الکترود استیل با معرفی کد محصول (AWS)

الکترود استیل E308-16 :

الکترود کم کربن روکش دار روتیل برای استفاده در صنایع شیمیایی ، پتروشیمی و صنایع غذایی که در آن انواع فولاد مشابه ، از جمله درجه های کربن بالاتر و همچنین فولادهای فریتی 13 13 -C وجود دارد جوش داده شده مقاوم در برابر خوردگی و ترک خوردگی. دمای کار تا 350+ درجه سانتیگراد

الکترود استیل E316-16:

یک الکترود ضد زنگ از نوع 19Cr12Ni2.8Mo می باشد.این الکترود برای جوشکاری فولاد های ترکیب مشابه طراحی شده است. این االکترود باعث تولید beads با یک خط پایان خوب و انتقال صاف به لبه های مشترک می شود. حجم ضایعات نسبتا کم می باشد و دستکاری و انتقال آن آسان است.

الکترود  E310:

دارای پوشش روتیلی است که برای جوشکاری فولادهای زنگ نزن آستنیتی 310 مناسب است. فلز جوش حاصل از این الکترودها دارای 20 درصد نیکل و 25 درصد کروم می باشد که شکل پذیری در دمای بالا و مقاومت در برابر اکسیداسیون در دماهای کاری بالای 1200 درجه سانتی گراد ایجاد می کند. از دیگر خصوصیات این الکترودها گرده جوش مسطح و صاف این ها هست و همچنین در حین جوشکاری پاشش کمی ایجاد می شود. گل جوش حاصل از این الکترودها به آسانی جدا می شوند. جوش نهایی مقعر بوده و و ظاهر خیلی خوبی دارد که باعث می شود به مقدار کم و یا اصلا نیازی به عملیات تکمیلی بعد از جوشکاری نباشد. از این الکترودها می توان برای جوشکاری سر به سر و جوشکاری نبشی استفاده کرد.

الکترود  E347-16:

الکترودی از آهک و تیتانیوم است که فلز جوش آن برابر با 19 درصد کروم و نئوییوم است. ساختار فلز جوش این الکترود آستنیتی بوده و هیچ گونه پاششی ندارد. از آنجایی که در داخل این الکترود فلز نئوییم وجود دارد و به این دلیل که این فلز به عنوان پایدار کننده مطرح می شود، بنابراین این الکترود در برابر خوردگی بین دانه ای مقاومت بالایی دارد. از طرفی این الکترود در برابر گرما و حرارت هم مقاومت زیادی دارد. جدایش گل جوش در این الکترود به راحتی انجام می شود.

 

1426752037 aliexpress shopping app logo 300x300 - الکترود استیل

برای اطلاعات بیشتر و خرید با ما تماس بگیرین

09128661378-02166718328

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود استیل در حال ثبت رای
5/5 (1 نظر)
adminweb
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *