الکترود E 50 2 1NiMo C 21

الکترود E310Mo-16 ایساب

الکترود E 50 2 1NiMo C 21

شرح:

الکترود ها دارای انواع مختلف با ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند که ما می خواهیم در این قسمت به بررسی یکی از آن ها می پردازیم که الکترود E 50 2 1NiMo C 21 نام دارد. این الکترود با استفاده از روکش سلولزی ساخته شده است که برای جوشکاری در محل لوله و خط لوله استفاده می شود.

ترمیم :

شرایط مناسب برای ترمیم و بهبود دادن این الکترود 90% می باشد.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E 50 2 1NiMo C 21 به صورت (+)DC  می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

<0.3

0.5

0.8

1.0

0.2

0.1

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر با  560  MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 700 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 22 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 20- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر با 60 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع: E 50 2 1NiMo C 21

 

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner - الکترود E 50 2 1NiMo C 21 در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *