الکترود E11018-M

الکترود E11018M

الکترود E11018-M

الکترود ها دارای انواع مختلف با ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند که ما می خواهیم در این قسمت به بررسی یکی از آن ها می پردازیم که الکترود E11018-M نام دارد. در همه ی سطوح الکترود مرجع AC/DC با بازیابی 120% برای فولاد های جوش با دقیقه 680 N/mm2 قدرت را به دست می دهد; e. g. NAXTRA 70, T1, 80 HLES, HY80 and HY100. و قالبا در ترکیب با FILARC 98  به کار می رود. که در آن از روش دوم برای اتصال استفاده می شود. جوشکاری ریشه و جوشکاری مقاومتی و جوش خوردگی. هنگام کار با این الکترود از کوتاه ترین قوس ممکن استفاده کنید این الکترود در زمان مجاز به کندی حرکت می کند و یک بافت جزئی می تواند برای تحمل جوش ها استفاده شود.

ترمیم :

شرایط مناسب برای ترمیم و بهبود دادن این الکترود 120% می باشد.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E11018-M به صورت (-+)DC  می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

N

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.4

2.2

1.6

0.4

0.06

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در الکترود E11018-M برابر بیشتر از  760  MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر بیشتر از 760 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر بیشتر از 20 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 51- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر بیشتر از 47 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E11018-M در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *