الکترود E110C-G

sif 1 10 - الکترود E110C-G

الکترود E110C-G

شرح:

الکترود E110C-G یک Tubrod یک سیم نوردی شده فلزی می باشد که با نیکل و مولیبدن مقاومت بالایی فراهم می کند با شکل پذیری شیار دار در دمای پایین تر از 40- Cº. دارای گاز محافظ Ar + 20% CO2  می باشد.

کاربرد های معمول برای این الکترود 14.03 دارای سازه های بلند ساحلی هستند و به طور کلی ساخت فولاد های با کشش بالا را دارا می باشد.

 

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E110C-G به صورت  – DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.6

2.3

1.7

0.6

0.07

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر با  757  MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 842 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 23 درصد می باشد .

 

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 40- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر با 71 می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E110C-G

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E110C-G در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E110C-G
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *