الکترود E7010-A1 ایساب

الکترود E7010-A1 ایساب

الکترود E7010-A1 ایساب ، یک الکترود با مقدار سلولز بالاست که برای جوشکاری های سرپایین استفاده می شود. این الکترود ها قوس متمرکز و ثابتی دارد که دارای خاصیت ترشوندگی و نفوذ خوبی در قطعه است. جوشکاری با این الکترودها آسان است چون که گل جوش زود منجمد می شود و جوشکار می تواند به راحتی شکل و اندازه جوش را کنترل کند.

موارد مصرف الکترود E7010-A1 ایساب:

این الکترودها گزینه خیلی خوبی برای جوشکاری خطوط لوله بلند محسوب می شوند. همچنین برای جوشکاری لوله های کربن مولیبدن تحت فشار بالا کاربرد دارند. برای جوشکاری فولادهای کربنی کم آلیاژ و استحکام بالا نیز مناسب می باشند. همچنین از این الکترودها برای جوشکاری فولادهای کربن-مولیبدن نامتشابه با آلیاژ بالا به فولادهای کم آلیاژ می توان استفاده کرد.

حالات جوشکاری الکترود E7010-A1 ایساب:

شامل تمامی حالات می شود.

ملاحظات:

هنگام استفاده از این الکترود بهتر است از تکنیک جوشکاری حرکت سرازیر استفاده شود. جریان مورد استفاده با این الکترود بهتر است بالا باشد تا اثر گل جوش را از بین ببرد. دقت کنید که از سرعت بالا هنگام جوشکاری خودداری کنید چرا که باعث ایجاد تخلخل در ریزساختار جوش می شود. به علت انجماد سریع بهتر است پاس دوم سریعا بعد از پاس ریشه انجام گیرد. پیش گرمایشی که در این الکترودها استفاده می شود عموما در دمای 300-400 درجه سانتی گراد می باشد.

ترکیب شیمیایی: 

P

S

Fe

Nb

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.49

0.43

0.14

0.09

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید.

منبع:E7010-A1

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E7010-A1 ایساب در حال ثبت رای
5/5 (1 نظر)
خاموشی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *