الکترود E7010-G

الکترود E7010G

الکترود E7010-G

الکترود ها دارای انواع مختلف با ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند که ما می خواهیم در این قسمت به بررسی یکی از آن ها می پردازیم که الکترود E7010-G نام دارد. این الکترود با استفاده از روکش سلولزی ساخته شده است که برای جوشکاری در محل لوله و خط لوله در API 5L X52 و X56 در همه ی حالات استفاده می شود. و همچنین با استفاده از تکنیک های متداول و کلاسیک دودکش. فقط DC.

ترمیم :

شرایط مناسب برای ترمیم و بهبود دادن این الکترود 90% می باشد.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E7010-G به صورت (+)DC  می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

N

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.3

0.4

0.5

0.14

0.1

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در الکترود E7010-G برابر با  476  MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 544 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 24 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 20- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر بیشتر از 60 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E7010-G در حال ثبت رای
5/5 (1 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *