الکترود E7024 ایساب

الکترود E7018G ایساب

الکترود E7024 ایساب ، از پودر آهن و یک لایه پوششی روتیل ساخته شده است که برای جوشکاری لبه تخت در وضعیت های افقی و عمودی بسیار مناسب است. الکترود E7024 ایساب عموما برای فلزات استحکام نرم و متوسط و برای ورق هایی با ضخامت متوسط و بالا استفاده می شود. جوشکاری با این الکترود سرعت جوشکاری و به تناسب آن بازدهی کار را بالا می برد.
این الکترود قوس نسبتا پایدار و گل جوش با پاشش کمتری را ایجاد میکند. این الکترود با جریان های مستقیم و متناوب قابل استفاده است و می توان از هریک برای جوشکاری با این الکترود استفاده کرد.
علاوه بر این ها گل جوش حاصل از این الکترود هم به راحتی جدا می شود و کنترل سرباره هنگام جوشکاری با آن بسیار آسان است. بعد از جوشکاری با این الکترود شاهد جوش های تمیز و سالم و عاری از بریدگی های کنار جوش خواهید بود.

حالات جوشکاری الکترود E7024 ایساب: 

تخت و افقی

کاربردهای الکترود E7024 ایساب:

این الکترود کاربردهای زیادی دارد؛ از جمله در سازه های کشتی، پل ها، سازه های فولادی، پایه های ماشین آلات سنگین، کامیون سازی، مخازن ذخیره سازی، تجهیزات متحرک زمینی استفاده می شود.

ملاحظات:

بسته به شرایط جوشکاری و ویژگی های سطح ورق بهتر است در کنترل جریان جوشکاری دقت کنید تا گل جوش مناسبی ایجاد شود. اگرچه بدون خشک کردن مجدد می توان از این الکترود در جوشکاری استفاده کرد ولی برای اینکه جوش تمیز و عاری از بریدگی های لبه جوش داشته باشیم بهتر است در دمای 70-100 درجه سانتی گراد به مدت حدودا یک ساعت پیشگرم کنید.

ترکیب شیمیایی: 

P

S

Fe

Nb

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.020

0.010

0.72

0.40

0.08

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید.

منبع: E7024

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E7024 ایساب در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
خاموشی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *