الکترود E70C-G

الکترود E70C-G

الکترود E70C-G

شرح:

با استفاده از این فرمول یک سیم فلزی به دست می آید که حاوی 1% نیکل برای خواص استحکامی تا 40- درجه سانتی گراد است. الکترود E70C-G در دامنه وسیعی از اندازه ها موجود می باشد که از جمله آنها می توان به 1.0mm اشاره نمود. که برای عبور ریشه ای که برای جوشکاری یک طرفه استفاده می شود ایده آل است و حاوی گازهای محافظ مانند Ar + 20% CO2 می باشد. سرباره با سیم جامد قابل مقایسه است و اغلب بدون عبور بین پاس های متوالی امکان جوشکاری چند پاسه را می دهد. این محصول برای تمام تولیدات کلی و کاره ای فولادی طراحی شده است از جمله تجهیزات ساحلی که خواص ضربه در آنها بسیار مهم است.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E70C-G به صورت  +- DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.9

1.3

0.5

0.06

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر بیشتر از  460 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 550 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر بیشتر از 26 درصد می باشد .

 

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر بیشتر از 20- و 40- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر بیشتر از 54 و 47 می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E70C-G

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E70C-G در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E70C-G
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *