الکترود E70C-GM

فیلر ER307

الکترود E70C-GM

شرح:

الکترود ها دارای انواع مختلف با ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند که ما می خواهیم در این قسمت به بررسی یکی از آن ها می پردازیم که الکترود E70C-GM نام دارد. این الکترود دارای سیم آهنی حاوی مس است و برای جوشکاری فولاد های A و B و فولاد هایی با ساختار مشابه و دیگر فولادهای ساختاری کشش بالا با استحکام کششی 510 مگاپاسکال طراحی شده است. و دارای گاز های محافظ Ar+ و 20%  CO2 می باشد. سرباره با سیم جامد قابل مقایسه است و اغلب بدون عبور بین پاس های متوالی امکان جوشکاری چند پاسه را می دهد. مناسب برای پل و پل سازه ای کلی، کشتی ها و دودکش ها طراحی شده است.

 

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E70C-GM به صورت ( -+)DC  می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.5

1.3

0.6

0.07

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر با  470  MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 550 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 28 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 0 و 20- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر با 130 و 47 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E70C-GM

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E70C-GM در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E70C-GM
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *