الکترود E71 T-5G

510 250 1 - الکترود E71 T-5G

الکترود E71 T-5G

شرح:

الکترود ها دارای انواع مختلفی می باشند که این انواع مختلف دارای ویژگی ها، خواص شیمیایی و مکانیکی مختلفی می باشند.در این قسمت به بررسی الکترود E71 T-5G می پردازیم. تمام موقعیت ها، سیم اصلی برای درخواست تقاضا مانند ساخت دریایی با اطمینان بسیار زیاد و چسبندگی پایین تر تا 50- Cº و ویژگی های قابل اطمینانی ،هردو AW و SR را دارا می باشند. گاز های Ar/CO2. عدم ادغام در جوش عمودی تا حد زیادی از عملیات قوسی نیمه پاش خودداری می کند.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E71 T-5G به صورت  – DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.85

1.20

0.45

0.07

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر  445 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 556 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر 28 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 40- و 60- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها به ترتیب برابر139 و  109 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E71 T-5G

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E71 T-5G در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E71 T-5G
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *