الکترود E80C-G

esab 1024x682 - الکترود E80C-G

الکترود E80C-G

شرح:

الکترود ها دارای انواع مختلف با ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند که ما می خواهیم در این قسمت به بررسی یکی از آن ها می پردازیم که الکترود E80C-G نام دارد. لازم به ذکر است که در این الکترود از Mo در فولاد با استحکام کششی بالا و آنیل شده با مقاومت کششی تا 550 مگاپاسکال استفاده شده است. و دارای گاز های محافظ Ar+ و 20%  CO2 می باشد.  و اغلب اجازه جوشکاری بدون عبور را می دهد و مناسب برای سازه های دریایی، ماشین آلات سنگین و کاربردهای قدرت بالا می باشد که نیازمند شکل پذیری شیار خوبی هستند. این فولاد ها شامل RQT 500,600 و Hyplus29 و Ducol W30 و OK602 می باشند.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E80C-G به صورت ( -+)DC  می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.2

1.3

0.6

0.07

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر با  580  MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 650 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 26 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 20- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر با 65 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E80C-G

 

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner - الکترود E80C-G در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *