الکترود E81T1-Ni1M J

4 - الکترود E81T1-Ni1M J

الکترود E81T1-Ni1M J

شرح:

الکترود ها دارای انواع مختلفی می باشند که این انواع مختلف دارای ویژگی ها، خواص شیمیایی و مکانیکی مختلفی می باشند.در این قسمت به بررسی الکترود E81T1-Ni1M J می پردازیم. یک سیم تک نقطه ای روتیل برای استفاده به همراه M21، که سختی بسیار خوبی را در دمای پایین تا 60- Cº را بعد از استرس آزاد شدن ارائه می دهد. قطر کم تر از 1.4 میلی متر همه مکانی هستند ،به استثنای عمودی ها.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E81T1-Ni1M J به صورت  +DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.84

1.24

0.37

0.048

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر  456 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 545 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر 27 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر  60- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر 81 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E81T1-Ni1M J

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner - الکترود E81T1-Ni1M J در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E81T1-Ni1M J
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *