الکترود E81T1-Ni1M

الکترود E81T1-Ni1M

شرح:

tubrod 15.17 یک الکترود E81T1-Ni1M می باشد که یک موقعیت مکانی، روتیل، یک سیم برای چسبندگی خوب در دمای پایین تا 40- Cº می باشد. این سیم شامل 1% نیکل و دارای ویژگی های عملیاتی استثنایی در همه ی پست ها با نرخ بالای رسوب می باشد.عملیات محافظت را با گاز های  Ar +20% Co2 یا Co2 انجام می دهد. tubrod 15.17 برای جوش کاری فولاد های کربنی – منگنز و فولاد های کم آلیاژ طراحی شده است. طراحی داخلی، سفینه ها و پیکربندی ساختاری از این مثال ها می باشند.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E81T1-Ni1M به صورت  +DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.9

1.1

0.3

0.06

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر 560 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 600 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر 25 درصد می باشد .

 

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر  40- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر 130 می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E81T1-Ni1M

 

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner - الکترود E81T1-Ni1M در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E81T1-Ni1M
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *