الکترود E81T1-Ni1MJ H4

Hobart81N1M - الکترود E81T1-Ni1MJ H4

الکترود E81T1-Ni1MJ H4

شرح:

الکترود ها دارای انواع مختلفی می باشند که این انواع مختلف دارای ویژگی ها، خواص شیمیایی و مکانیکی مختلفی می باشند.در این قسمت به بررسی الکترود E81T1-Ni1MJ H4 می پردازیم. تاسیس در بخش فرا ساحلی، آلیاژ شده به همراه 0.9% Ni نوع قابل اطمینانی از ویژگی های ضربه در دمای پایین تر از 60- Cº و CTOD عملکرد تا 10- Cº را در این الکترود تولید می کند .این سیم یک کمان پایدار صاف و بدون هیچ گونه پاشیدگی را نشان می دهد.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E81T1-Ni1MJ H4 به صورت  + DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.9

1.3

0.4

0.07

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر  520 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 610 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر 22 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر  60- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر 80 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E81T1-Ni1MJ H4

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E81T1-Ni1MJ H4 در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E81T1-Ni1MJ H4
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *