الکترود E81T1-Ni2M

welding electrodes e 6013 250x250 1 - الکترود E81T1-Ni2M

الکترود E81T1-Ni2M

شرح:

یک روتیل در همه ی حالت ها سیم لوله ای می باشد که حاوی 2.5 Ni برای جوش فولاد های کششی کوچک و متوسط که در آن مقاومت شیار خوب و چقرمگی شکست تا دمای 50 درجه مورد نیاز است و بهره وری بیشتر با استفاده از حالت اسپری در مقایسه با انواع پایه سنتی با استفاده از قوس کوتاه برای جوش عمودی و سربار در دسترس است. تمام انواع عملیات ساخت شامل فولادهای کشش ملایم و متوسط با یک دقیقه. الکترود E81T1-Ni2M دارای قدرت بازدهی 510 مگاپاسکال است. این امر ساخت کشتی سازی و سازه های دریایی را شامل می شود. دارای گاز محافظ Ar + 20% CO2 نیز می باشد.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E81T1-Ni2M به صورت  + DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

2.3

0.9

0.3

0.05

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر با  580 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 620 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 24 درصد می باشد .

 

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر با 50- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J دمای آزمایش آن، برابر با 95 می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:E81T1-Ni2M

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود E81T1-Ni2M در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
کلیدواژه : الکترود E81T1-Ni2M
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *