الکترود -E9018-G

الکترود -E9018-G

الکترود -E9018-G

شرح:

الکترود ها دارای انواع مختلف با ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند که ما می خواهیم در این قسمت به بررسی یکی از آن ها می پردازیم الکترود -E9018-G نام دارد. در همه ی سطوح موضعی این الکترود پایین هیدروژن است که برای جوشکاری استحکام های بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد. هدر دادن فلز جوش با حداقل مقاومت تسلیم 550 N/mm2 بعد از تسکین تنش.

 

ترمیم :

شرایط مناسب برای ترمیم و بهبود دادن این الکترود 110% می باشد.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E9018-G به صورت (-+)DC  می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

N

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.5

0.8

1.8

0.4

0.06

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در الکترود E9018-G برابر بیشتر از  550  MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با بیشتر از 660 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر بیشتر از 24 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر 40-و 51- و 60- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها، برابر  بیشتر از 80 و 60 و 40 می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع: E9018-G

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود -E9018-G در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *