الکترود EZ17.4.1B20

welding electrode w640 o - الکترود EZ17.4.1B20

الکترود EZ17.4.1B20

در این مقاله به بررسی الکترود EZ17.4.1B20 می پردازیم و خواص شیمیایی و مکانیکی و … آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

این الکترود دارای پوششی پایه برای اتصال و ترمیم مقاومت به خوردگی می باشد.این الکترود ساخته شده از فولاد های مارتنیزی، نورد شده، ساخته شده ریختگری مانند دونده های توربین آبی از نوع 17Cr4NiMo می باشد.

جریان جوش کاری:

الکترود ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در الکترود E Z 17.4.1 B 20 به صورت DC+  می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این الکترود دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما می خواهیم به این خواص اشاره کنیم  و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این الکترود  (الکترود E Z 17.4.1 B 20) از این جدول استفاده کنید.

P

W

N

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.55.5

16.0

1.2

<0.3

0.06>


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

الکترود ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این الکترود که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این الکترود برابر با 710 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 950 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 14 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این الکترود بر حسب Cº برابر    –    است و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر با   –    می باشد. محتوای فریت این الکترود برابر   –  می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید الکترود جوشکاری و دیگر الکترود های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این الکترود پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود EZ17.4.1B20 در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *