فیلر ER 2209

فیلر ER 2209

فیلر ER 2209

فیلر ER 2209 یک سیم دو رشته ای پیوسته و مقاوم در برابر خوردگی می باشد این سیم کروم-نیکل مناسب برای جوشکاری آلیاژهای ضد زنگ آستنیتی-فریتی با استفاده از فولاد های زنگ نزن  22% cr و 5% Ni و 3% Mo می باشد. این فیلر دارای مقاومت به خوردگی بالایی می باشد. در محیط های حاوی کلراید و سولفید هیدروژن، این آلیاژ مقاومت بالایی نسبت به خوردگی موضعی دارد ایجاد حفره و به ویژه خوردگی تنشی دارد. آلیاژ در کاربردهای متنوعی در سراسر بخش های صنعتی استفاده می شود.

جریان جوش کاری فیلر ER 2209 :

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER 2209 به صورت (+)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

P

W

Nb

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.3>3.38.5

22.5

1.7

0.5

0.03>


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 600 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  765 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 28 درصد می باشد .

بار V:

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر 20+ و 20- و 60-  است و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر با 100 و 85 و 60 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید فیلر جوشکاری و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER 2209 در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *