فیلر ER 308H

فیلر ER 308H

فیلر ER 308H

شرح:

فیلر ER 308H یک سیم دو رشته ای پیوسته و مقاوم در برابر خوردگی می باشد این سیم کروم-نیکل مناسب برای جوشکاری آلیاژهای ضد زنگ آستنیتی کروم-نیکل با استفاده از فولاد های زنگ نزن  18% cr و 8% Ni  می باشد. این فیلر دارای مقاومت به خوردگی عمومی بالایی می باشد. این آلیاژ مقدار کربن بالایی دارد که برای کاربرد در دماهای بالاتر مناسب است. این آلیاژ در صنایع شیمیایی و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

جریان جوش کاری فیلر ER 308H :

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER 308H به صورت (-)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

P

W

Nb

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.3>0.3>10.0

20.3

1.8

0.5

0.06


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر بیشتر از 350 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر بیشتر از  550 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر بیشتر از 30 درصد می باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *