فیلر ER 347Si

فیلر ER 347Si

فیلر ER 347Si

شرح:

فیلر ER 347Si یک سیم پیوسته و مقاوم در برابر خوردگی می باشد این سیم کروم-نیکل مناسب برای جوشکاری آلیاژهای ضد زنگ آستنیتی 18% cr و 8% Ni  می باشد. فیلر ER 347Si دارای مقاومت عمومی بسیار خوبی می باشد. این آلیاژ با نیوبیوم تثبیت شده است تا مقاومت به خوردگی بین دانه ای فلز جوش را بهبود بخشد. مقدار سیلیکون بالاتر، خواص جوش مانند مرطوب سازی را بهبود می بخشد به دلیل محتوای نیوبیوم. این آلیاژ برای استفاده در دماهای بالاتر توصیه می شود.

 

جریان جوش کاری فیلر ER 347Si :

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER 347Si به صورت (+)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

P

W

Nb

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

1.0>

0.3>0.3>10.0

20.0

1.8

0.8

0.08>


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 440 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  640 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 37 درصد می باشد .

بار V:

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر 20+ و 60-  است و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر با 110 و 80 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *