فیلر ER 385

فیلر ER 385

فیلر ER 385

شرح:

فیلر ER 385 یک سیم پیوسته و مقاوم در برابر خوردگی می باشد این سیم کروم-نیکل و مس، مناسب برای جوشکاری آلیاژهای ضد زنگ آستنیتی 20% cr و 25% Ni و 5% Mo و 1.5% Cu می باشد. فلز جوش 385، مقاومت خوبی در برابر خوردگی تنشی و خوردگی intergranular دارد و همچنین مقاومت بسیار خوبی را نسبت به حمله اسیدی nonoxidising نشان می دهد. مقاومت به خوردگی فرورفتگی و یا شکاف در این فیلر بهتر از خوردگی معمولی می باشد. این آلیاژ در بسیاری از کاربردهای مربوط به صنعت کاربرد دارد.

 

جریان جوش کاری فیلر ER 385 :

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER 385 به صورت (+)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

P

W

Nb

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

1.64.725.0

20.5

1.8

<0.5

0.03>


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 340 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  540 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 37 درصد می باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع: ER 317L

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER 385 در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *