فیلر ER100S-G

510 250 1 - فیلر ER100S-G

فیلر ER100S-G

شرح :

فیلر ER100S-G بخشی از فیلر های 13.13 می باشد که یک سیم محکم و جامد است که حاوی  0.5Cr-0.5Ni-0.2Mo است و برای فولاد های با استحکام بالا مناسب می باشد . این الکترود با استفاده از فناوری مشخصه های سطحی پیشرفته ACS ، اعمال عملیان جوشکاری MAG  به سطوح جدید عملکرد و راندمان بالا، به ویژه در جوشکاری رباتیک و مکانیزه ، تحت درمان قرار می دهد.

ویژگی های مشخصه شامل ویژگی های آغازین عالی هستند، تغذیه بدون مشکل در سرعت های بالای سیم و فواصل طولانی، یک قوس بسیار پایدار در جریان جوش بالا، سطوح بسیار کم برای آبیاری، انتشار دود کم و هم چنین کاهش سطح تماس و افزایش محافظت در برابر خوردگی سیم از ویژگی های مهم این فیلر می باشد.

جریان جوش کاری:

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER100S-G به صورت  +DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.2

0.6

0.6

1.6

0.7

0.1

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر  690 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 770 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر 20 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر 0 و 20+ و 30- و 40- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر 80 و 75 و 65 و 60 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر فیلر ها و الکترود های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:ER100S-G

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER100S-G در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *