فیلر ER308H

er308h stainless steel filler wire - فیلر ER308H

فیلر ER308H

در این مقاله به بررسی فیلر ER308H می پردازیم و خواص شیمیایی و مکانیکی و … آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

یک سیم پیوسته، مقاوم در برابر خوردگی، سیم کروم-نیکل برای آلیاژ های آستنیتی از نوع 18% Cr-8% Ni می باشد. OK Autrod 308H در برابر خوردگی عمومی مقاومت خوبی دارد.

این آلیاژ دارای محتوای کربن بالاست که آن را برای کاربرد های مورد استفاده در دما های بالاتر مناسب می سازد . این آلیاژ برای جوش کاری لوله های سیلیکون و بویلر ها به کار می رود.

جریان جوش کاری:

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در این فیلر ER308H به صورت (+)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

P

W

N

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.3>0.3>10.0

20.3

1.8

0.5

0.06


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 350< MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  550< MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 30< درصد می باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع فیلر جوشکاری و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER308H در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *