فیلر ER308LSi

فیلر ER308LSi

فیلر ER308LSi

شرح:

فیلر ER308LSi یک سیم مقاوم، جامد، مقاوم به خوردگی، سیم کروم-نیکل برای آلیاژ های آستنیتی کروم-نیکل که از نوع 18 Cr-8% Ni می باشد.

OK Autrod 308LSi دارای مقاومت خوبی در برابر خوردگی عمومی می باشد. این آلیاژ مقدار کربن پایینی دارد و به ویژه در جایی که خطر خوردگی بین دانه ای وجود دارد، توصیه می شود. مقدار سیلیکون بالاتر، خواص جوش مانند مرطوب سازی را بهبود می بخشد. آلیاژ به صورت گسترده ای در صنایع فراوری شیمیایی، غذایی و نیز لوله ها، لوله و دیگ بخار وجود دارد.

جریان جوش کاری:

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در  فیلر ER308LSi به صورت (+)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با فیلر ER308LSi از این جدول استفاده کنید.

P

W

N

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.3>0.3>10.0

20.3

1.8

0.8

0.03>


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 370 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  620 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 36 درصد می باشد .

بار V:

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر 20+ و 60- و 196- است و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر با 110و 90 و 60 می باشد. محتوای فریت این الکترود برابر FN 0  می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع: ER308LSi

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER308LSi در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *