فیلر ER309LSi

فیلر ER309LSi

فیلر ER309LSi

فیلر ER309LSi یک سیم جوش، جامد، مقاومبه خوردگی، کروم-نیکل برای جوش کاری فولادهای جوش کاری شده با یک ترکیب مشابه، فولاد های ریخته شده و ریخته گری شده از نوع 23%Cr -12% Ni می باشد.

آلیاژ ها هم چنین برای لایه های بافر جوش کاری روی فولاد های CMn و اتصالات جوش کاری غیر مشابه استفاده می شود.

هنگامی که از سیم برای لایه های بافر و مفاصل غیر مشابه استفاده می کنیم، لازم است که رقیق سازی جوش را کنترل کنید.

OK Autrod309LSi مقاومت بالایی در برابر خوردگی کلی دارد . مقدار سیلیکون های بالا در این فیلر ها ، خواص جوش مانند مرطوب سازی را بهبود می بخشد.

جریان جوش کاری:

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در این فیلر ER309LSi به صورت (+)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با فیلر ER309LSi از این جدول استفاده کنید.

P

W

N

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.3>0.3>13.0

24.0

1.8

0.8

0.03>


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 440 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  600 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 41 درصد می باشد .

بار V:

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر 20+ و 60- و 110- است و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر با 160و 130 و 90 می باشد. محتوای فریت این الکترود برابر FN 0  می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER309LSi در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *