فیلر ER312

فیلر ER312

فیلر ER312

فیلر ER312 یک سیم پیوسته می باشد که جامد و مقاوم در برابر خوردگی است. سیم کروم-نیکل برای جوشکاری فولادهای آستنیتی ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت 25% کروم و 20% نیکل می باشد. فیلر ER312 مقاومت کلی اکسیداسیون دارد.

به ویژه در دماهای بالا به دلیل محتوای بالای Cr . آلیاژ به طور گسترده این برای اتصال استفاده می شود. به خصوص اگر یکی از اجزا آستنیتی باشد و فولاد های مورد نیاز برای جوش دادن یعنی اجزای ماشین، ابزار و فولاد های آستنیتی منگنز.

 

جریان جوش کاری فیلر ER312 :

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER312 به صورت (+)DC می باشد.

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

P

W

N

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.3>0.3>9.5

30.5

1.8

0.5

0.15>


مکانیسم معمولی. خواص
فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا می باشند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر 610 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر  770 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر با 20 درصد می باشد .

بار V:

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر 20+  است و هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر با 50 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید فیلر جوشکاری و دیگر الکترود ها و فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر الکترود ها و فیلر های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *