فیلر ER80S-B2

فیلر ER80S-B2

فیلر ER80S-B2

شرح :

فیلر ER80S-B2 بخشی از فیلر های 13.16 می باشد که یک سیم با پوشش مسی می باشد که حاوی  -1.3Cr-0.2Mo است و برای فولاد های با استحکام بالا مناسب می باشد .

این فیلر یک سیم جامد برای اتصال فولاد های مقاوم به خزش یک ترکیب است ، اما اغلب برای جوشکاری فولاد های استحکام بالا مناسب می باشد. 

این سیم دارای شیمی خلوص بالا با فاکتور X<15 می باشد و کاملا تضمین شده است.

جریان جوش کاری:

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER80S-B2 به صورت  +DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.5

1.3

0.6

0.6

0.1

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر بیشتر از 470 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر بیشتر از 550 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر بیشتر از 19 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº  است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر – می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر فیلر ها و الکترود های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:ER80S-B2

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *