فیلر ER80S-D2

71 Z7AfSo6L. AC SL1500  1024x694 - فیلر ER80S-D2

فیلر ER80S-D2

شرح :

OK AristoRod های 13.08 جزو فیلر ER80S-D2، خالی، سیم جامدی برای اتصال قطعات مقاوم به خزش ترکیب، مانند آن هایی که با دمای سرویس تا 500 ºC می باشند.

OK AristoRod های 13.08 با توجه به ویژگی های سطح پیشرفته و منحصر به فرد بودن سطح با انجام عملیات جوش کاری MAG  به سطوح جدیدی از عملکرد و همه ی کارایی ها، به خصوص در جوش کاری روباتیک و مکانیزه دست پیدا می کنند.

ویژگی های مشخصه شروع بسیار عالی ای هستند، تغذیه بدون مشکل در سرعت های بالای سیم و فواصل طولانی، یک قوس بسیار پایدار در جریان جوش بالا، سطوح بسیار کم برای آبیاری، انتشار دود کم و هم چنین کاهش سطح تماس و افزایش محافظت در برابر خوردگی سیم از ویژگی های مهم این فیلر می باشد.

جریان جوش کاری:

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER80S-D2 به صورت  +DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

0.5

1.9

0.7

0.09

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر  590 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 685 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر 24 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر  20+ و 29- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر 140 و 80 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر فیلر ها و الکترود های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:ER80S-D2

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER80S-D2 در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *