فیلر ER90S-G

ER90S G - فیلر ER90S-G

فیلر ER90S-G

شرح :

فیلر ER90S-G بخشی از فیلر های 13.22 می باشد که یک سیم با پوشش مسی است که حاوی 2.5Cr-1.0Mo می باشد. این الکتزود سیم جامدی می باشد که برای فولاد های مقاوم در برابر خزش در ترکیب مشابه، با دماهای بالاتر تا 600درجه سانتی گراد، اما برای فولاد های اسنحکام بالا مناسب است.

این الکترود با استفاده از فناوری مشخصه های سطحی پیشرفته ACS ، عملیان جوشکاری MAG را به سطوح جدید از عملکرد و کارایی کامل، به ویژه در جوشکاری رباتیک و مکانیزه کردن، تحت درمان قرار می دهد.

ویژگی های مشخصه شامل ویژگی های آغازین عالی هستند، تغذیه بدون مشکل در سرعت های بالای سیم و فواصل طولانی، یک قوس بسیار پایدار در جریان جوش بالا، سطوح بسیار کم برای آبیاری، انتشار دود کم و هم چنین کاهش سطح تماس و افزایش محافظت در برابر خوردگی سیم از ویژگی های مهم این فیلر می باشد.

جریان جوش کاری:

فیلر ها جریان های جوش کاری متفاوتی دارند. جریان جوش کاری در فیلر ER80S-G به صورت  +DC  می باشد.

 

ترکیبات فلزی جوش کاری (درصد) :

این فیلر دارای خواص فلزی و شیمیایی مختلفی برای جوش کاری می باشد که در جدول زیر ما به این خواص اشاره کرده ایم و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این فیلر از این جدول استفاده کنید.

 

P

W

V

Cu

Mo

Ni

Cr

Mn

Si

C

1.0

2.6

1.0

0.7

0.08

مکانیسم معمولی. خواص فلز جوش :

فیلر ها مکانیسم های مختلفی را دارا هستند. از جمله مکانیسم های معمولی و خواص فلزی برای جوش کاری این فیلر که به آن ها می توان اشاره کرد تنش تسلیم در این فیلر برابر  570 MPa (مگا پاسکال) ، مقاومت کششی برابر با 890 MPa(مگا پاسکال) و همین طور میزان کشیدگی برحسب درصد برابر 19 درصد می باشد .

بار V :

دمای آزمایش در این فیلر بر حسب Cº برابر  20+ و 40- است که هم چنین مقادیر ضربه برحسب J به ترتیب دمای آزمایش آن ها برابر 55 و 30 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این فیلر و دیگر فیلر های موجود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعه ی تکنو جوش شما را در خرید این فیلر پر فروش و دیگر فیلر ها و الکترود های مورد نیازتان راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی مناسب را داشته باشید.

منبع:ER90S-G

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - فیلر ER90S-G در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
Faeze.sgh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *