الکترود ENiFe-C1 ایساب

الکترود ENiFe-C1 ایساب

الکترود ENiFe-C1 ایساب ، قدرت زیادی دارد و در مقابل خورگی و مقاومت بالایی دارد. فلز جوش این الکترود قابلیت ماشین کاری دارد. این الکترود از این جهت ساخته شده که از گرمای بیش از حد الکترود جلوگیری شود. الکترود ایساب مدل ENiFe-C1 را با توجه به قوس و مذابی که دارد، می توان به راحتی کنترل کرد. برای استفاده با جریان AC (حداقل OCV 50 ولت) و DC+ مناسب است.

موارد مصرف الکترود ENiFe-C1 ایساب:

از این الکترود برای تعمیر و ساخت اجزا قطعات چدنی، بلوک، ماشین آلات، قاب ها، قطعات، عیوب ریخته گری، خطاهای ماشینکاری، تعمیر خوردگی، بازسازی ساییدگی یا مناطق آسیب دیده و اتصال بخش های ضخیم چدن به فولاد. مناسب برای جوشکاری چدن های Meehanite ، برخی چدن های آلیاژی و نوع Ni-Resist

حالات جوشکاری:

شامل تمامی حالات جوشکاری به جز سرازیر می شود.

ملاحظات:

ضروری است که قبل از جوشکاری، الکترود از هر گونه رنگ، گریس، روغن، گرد و خاک و اکسید پاک شود. و به ریخته گری هایی که دارای ماسه هستند یا به روغن آغشته شده اند، توجه ویژه ای شود. برای جداسازی عیوب و آماده سازی بخش های ترک خورده، بهتر است از الکترود PA-GR استفاده شود.  اتصالات و ترک ها باید یکنواخت شوند. به طور کلی، برای بخش های کوچک ریخته گری، نیازی نیست الکترود را پیش گرم کرد. اما دمای بین پاسی نباید خیلی زیاد شود.

ته نشینی در مهره های متناوب با حد فاصل 25 تا 50 میلی متر با فاصله زمانی کم، اجازه دید که خنک سازی انجام گیرد/ در پایان هر مهره جوشکاری، دهانه را پر کنید. قبل از اینکه مهره بعدی را بچسبانید، تمامی بقایای خاکستر را جدا کنید.  جوشکاری بدون حرکت موجی  ایجاد شود و در زمانی که گرده جوش گرم است، چکش کاری شود. ریخته گری های بزرگتر باید به آرامی و به طور یکنواخت، در محدوده دمایی 100 تا 300 درجه سانتی گراد گرم شوند.. بعد از جوشکاری،  قطعه کاری باید به آرامی و با سرعت یکنواخت خنک شود و با روکش های معدنی یا با ماسه، آهک پوشانده شود.

ترکیب شیمیایی: 

P

S

W

Ni

Mo

Fe

Cr

Mn

Si

C

56.8

بالانس

4.60

0.49

0.7

1.18

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این الکترود می توانید با سایت تکنوجوش تماس حاصل فرمایید.

منبع:ENiFe-C1

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner - الکترود ENiFe-C1 ایساب در حال ثبت رای
0/5 (0 نظر)
خاموشی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *